У 2022 році підполковник розпочав будівництво двох котеджів для своєї матері та тещі. Замість найманих працівників він залучив підлеглих військовослужбовців, погрожуючи їм відправленням у зону бойових дій у разі відмови.
Про це повідомляє ДБР.
Так, на деякий час військові залишали частини та працювали на будівництві. Попри відсутність на службі, їм нараховували гроші.
У листопаді 2024 року слідчі ДБР провели обшуки на місцях, де будували будинки. Було вилучено документи щодо виплати грошового забезпечення, добових нарядів, особові справи військовослужбовців, мобільні телефони, а також чорнові записи, пов’язані з будівництвом.
Працівники ДБР вже завершили розслідування стосовно командира однієї з військових частин Дніпропетровщини.
Раніше “Особи” також писали: “Робили фіктивні документи: на Дніпропетровщині винесли вирок працівницям ВЛК”.






















