Кубок України з легкої атлетики проходив 27 травня в Луцьку. У змаганнях взяли участь 296 спортсменів з 24 областей країни. Серед них і легкоатлети з Дніпропетровщини, які вибороли 10 медалей.
Про це повідомляється у Telegram-каналі регіонального відділення національного олімпійського комітету.
Так, Олександр Соколов став дворазовим переможцем: у бігу на 100 м з кращим результатом сезону 10.35 с та на 200 м.
Також золоті нагороди вибороли:
- Тетяна Кайсен – біг 200 м;
- Олександр Онуфрієв – стрибки з жердиною (з рекордом сезону 5,4 м);
- Анна Орлова – біг 400 м;
- Микита Брагінець – метання молота (з особистим рекордом 58,94 м);
- Олександр Власов – метання диска.
- Срібною призеркою стала Ельза Мосейчук – біг 400 м з бар’єрами. Бронзові медалі у Альони Часс (потрійний стрибок) та Марії Тимошенко (біг 400 м з бар’єрами).
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпропетровської області знання на НМТ перевірять 25 тис. абітурієнтів”.























