Новини

Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли 10 медалей на Кубку України з легкої атлетики

Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли призові місця на Кубку України з легкої атлетики.

407Переглядів

Кубок України з легкої атлетики проходив 27 травня в Луцьку. У змаганнях взяли участь 296 спортсменів з 24 областей країни. Серед них і легкоатлети з Дніпропетровщини, які вибороли 10 медалей.

Про це повідомляється у Telegram-каналі регіонального відділення національного олімпійського комітету.

Так, Олександр Соколов став дворазовим переможцем: у бігу на 100 м з кращим результатом сезону 10.35 с та на 200 м.

Також золоті нагороди вибороли:

  • Тетяна Кайсен – біг 200 м;
  • Олександр Онуфрієв – стрибки з жердиною (з рекордом сезону 5,4 м);
  • Анна Орлова – біг 400 м;
  • Микита Брагінець – метання молота (з особистим рекордом 58,94 м);
  • Олександр Власов – метання диска.
  • Срібною призеркою стала Ельза Мосейчук – біг 400 м з бар’єрами. Бронзові медалі у Альони Часс (потрійний стрибок) та Марії Тимошенко (біг 400 м з бар’єрами).

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпропетровської області знання на НМТ перевірять 25 тис. абітурієнтів”.

Залишити відповідь