Нещодавно медичні установи Дніпра отримали сучасне устаткування на суму близько 4,5 мільйона гривень завдяки підтримці іноземних партнерів.
Про це пише “Наше місто”, посилаючись на дописи мера Дніпра у соцмережах.
Нові апарати вже працюють у медзакладах міста. Вони не лише відповідають сучасним стандартам, а й дозволяють зменшити навантаження на лікарів.
Яке саме обладнання та від яких благодійників воно надійшло медичним закладам Дніпра – наразі не повідомляють. Але, судячи з фото, серед наданої допомоги є холодильне обладнання та комп’ютерний томограф.
Раніше “Особи” також писали: Заклади охорони здоров’я Дніпропетровщини отримали від Чехії морозильне обладнання для зберігання плазми крові.



















