Новини

Міжнародні партнери передали лікарням Дніпра обладнання на 4,5 млн грн

Лікарні Дніпра отримали сучасне медичне обладнання на суму близько 4,5 мільйонів гривень.

269Переглядів

Нещодавно медичні установи Дніпра отримали сучасне устаткування на суму близько 4,5 мільйона гривень завдяки підтримці іноземних партнерів.

Про це пише “Наше місто”, посилаючись на дописи мера Дніпра  у соцмережах.

Нові апарати вже працюють у медзакладах міста. Вони не лише відповідають сучасним стандартам, а й дозволяють зменшити навантаження на лікарів.

Яке саме обладнання  та від яких благодійників воно надійшло медичним закладам Дніпра – наразі не повідомляють. Але, судячи з фото, серед наданої допомоги є холодильне обладнання та комп’ютерний томограф.

Раніше  “Особи” також писали: Заклади охорони здоров’я Дніпропетровщини отримали від Чехії морозильне обладнання для зберігання плазми крові. 

Залишити відповідь