Зокрема в номінації «Спортсмен року» прогнозовано отримала відзнаку стрибунка у висоту Ярослава Магучіх. Торік вона встановила світовий рекорд, виграла золото Олімпійських Ігор, золото Чемпіонату Європи та стала переможницею фіналу Діамантової ліги.
Про це повідомляє сайт Тoughathletics.
Прибути на церемонію нагородження особисто Ярослава не могла, адже легкоатлетичний сезон в самому розпалі – зараз Магучіх має тренувальний збір у Португалії, а попереду два етапи Діамантової Ліги у Стокгольмі та Парижі. Тож нагороду замість неї отримала президентка Федерації легкої атлетики України – Ольга Саладуха.
-Ми всі пишаємося Ярославою та її внеском в український спорт. Завдяки перемогам Ярослави Україна зміцнила свій статус великої спортивної держави. Попри війну та всі труднощі, які переживає спорт, ми довели, що можемо досягати, здобувати, перемагати.
Для Ярослави Магучіх 2024 рік став часом справжнього тріумфу. Вона здобула олімпійське золото, вона перемогла на чемпіонаті Європи в Римі, вона виграла у фіналі Діамантової ліги. І це далеко не повний перелік її трофеїв лише за дуже короткий період часу.
Переконана, що це ще не пік її спортивної кар’єри. Вірю в нові гучні та вражаючі спортивні здобутки Ярослави. Вона ще не раз здивує та порадує усіх нас, ще не раз зійде на вищу ступінь п’єдесталу пошани в найпрестижніших міжнародних змаганнях, – написала Ольга Саладуха на своїй сторінці у Facebook.
Раніше “Особи” також сповіщали: Свято спорту відбулося у Дніпрі.



















