Новини

На Нікопольщині росіяни пошкодили амбулаторію та пожежну машину, на Синельниківщині КАБ вдарив по Покровській громаді

Росіяни не припиняють нічний терор дронами на всіх територіях, а у прилеглих до фронту громадах атакують ще й артилерією та КАБами.

200Переглядів

Вночі в Дніпропетровській області працювали наші сили ППО. Оборонці неба знищили ворожий безпілотник.

Про це на ранок повідомили посадовці ДніпроОВА та обласної ради.

Ввечері 4 червня окупанти вдарили КАБом по Покровській селищній громаді Синельниківського району. Пошкоджені 2 приватних будинки.

Також пізно ввечері і на ранок цілили по Марганецькій громаді Нікопольського району. Били артилерією та скидали боєприпаси з безпілотників.

Через ранкові удари виникла пожежа. Пошкоджена амбулаторія та пожежна машина.

В інших громадах області ніч минула без обстрілів.

Події війни в інших регіонах України минулої ночі

В інших областях України не минулося без жертв. Вночі росіяни вбили маленьку дитину на Чернігівщині та поранили кількох у Харкові.

Від атаки БпЛА у Прилуках загинули пʼятеро людей, серед них — дитина віком 1 рік і 4 місяці. Ще шестеро людей отримали поранення різних ступенів тяжкості. Знищено два житлові будинки, два гаражі, одну господарську споруду та автомобіль.

Пізніше стало відомо, що загибла молода жінка працювала у патрульній поліції.

“Під час нічного ворожого обстрілу ми втратили нашу колегу — поліцейську Дарину Шигиду. Разом із нею загинув її маленький синочок, якому був лише рік, та її мама. Дарина приєдналася до лав поліції у Києві в 2020 році. Сильна, світла та щира. Вона була вірна присязі, справедлива, з глибоким відчуттям обов’язку — саме такою її запам’ятають колеги та всі, хто знав її”, – повідомили у Патрульній поліції.

За повідомленням міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка, внаслідок атаки “шахедів” на Прилуки в ніч на 5 червня загинула родина начальника місцевої пожежної частини. Безпілотник влучив у їхній будинок.

За його словами, внаслідок атаки загинула дружина рятувальника, його донька — патрульна поліцейська, а також однорічний онук. Сам же чоловік, зі слів Клименка, цієї ночі разом із пожежно-рятувальною командою перебував на місцях ліквідації наслідків ударів росіян.

Загалом у Прилуках загинуло п’ятеро людей, ще шестеро поранені. За інформацією начальника Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса, росіяни вдарили, попередньо, щонайменше шістьма ударними безпілотниками типу “Герань”.

У Харкові країна-агресор атакувала багатоповерхівку шахедом. 17 людей постраждали, серед яких — вагітна жінка, дві дівчинки 13 років та 93-річна пенсіонерка. Потрощені фасади багатоповерхівок, вибиті шибки та пошкоджені квартири.

Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині вшанували пам’ять дітей, загиблих від російської агресії.

Залишити відповідь