З початку повномасштабної війни росія вбила близько 630 українських дітей. Серед них – 40 дітей з Дніпропетровської області. І це лише офіційні дані – без урахування даних на тимчасово окупованих територіях.
Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.
Він оприлюднив кілька фото з заходу вшанування пам’яті загиблих дітей.
На заході присутні також посадовці ДніпроОВА, міської ради Дніпра.
“Кожен з цих дітей мав свої мрії: хтось хотів лікувати людей, хтось – бути художником, а інші – просто кататися на велосипеді після уроків. Їхні імена залишаться з нами назавжди, адже вони були частиною нашої країни, нашого спільного майбутнього.
Російська агресія забрала у них право на дитинство, на усмішки, на перші перемоги та відкриття. У їхніх очах було стільки світла, стільки щирих бажань побачити світ. Але війна перекреслила ці сподівання.
Схиляємо голови у скорботі за кожною дитиною. Немає слів, щоб втамувати біль батьків і близьких. Але ми зобов’язані берегти пам’ять. Кожна втрата – це спільний біль, який ми не маємо права забути.
Ми продовжуємо боротьбу заради життя, заради свободи. За усіх дітей, які мала б сміятися і жити. За усі мрії, які мали здійснитися”, – коментує подію посадовець.
Нагадаємо, раніше “Особи” також писали: У день жалоби росіяни знову вдарили ракетою по Кривому Рогу.






















