У Дніпрі відкрили другий в Україні Superhumans Center. Тут надаватимуть послуги з протезування, фізичної реабілітації, психологічної підтримки та соціальної інтеграції військовим і цивільним, постраждалим унаслідок російської агресії. На відкриття центру приїхала Перша леді України Олена Зеленська.
Про це повідомили в ДніпроОВА.
«Пацієнти з прифронтових регіонів більше не мусять їздити через всю Україну до Львова, щоб отримати протези або проконсультуватися зі своїм терапевтом чи психологом», – зазначила Олена Зеленська.
Superhumans Dnipro розташований у приміщенні колишньої туберкульозної лікарні площею 2800 м², яка не працювала понад два роки. Він зможе приймати щонайменше 50 пацієнтів щомісяця. Щороку понад 600 українців проходитимуть тут реабілітацію та повертатимуться до активного життя.
Проєкт реалізується в партнерстві з урядом Нідерландів, Netherlands 4 Ukraine і Healthcare for Ukraine. Загальний бюджет реконструкції та оснащення становить 4,3 млн євро.
Раніше “Особи” також писали: “У річницю підриву Каховської ГЕС Євросоюз виділяє 30 млн євро на відновлення водопостачання у Кривому Розі”.





















