На них склали адмінпротоколи.
Про це повідомили у Facebook Могилів-Подільського прикордонного загону.
Спробу перетнути кордон військовослужбовці загону зафіксували за допомогою камер. За версією прикордонників, двоє 48-річних чоловіків оминули основні маршрути та йшли до берега Дністра польовими та обхідними дорогами.
“До “переправи” готувались завчасно: мали із собою рятувальні жилети та ласти. Документи й цінні предмети герметично упакували у водонепроникні zip-пакети”, — повідомили в загоні.
Прикордонники затримали двох чоловіків на березі річки. На них склали адміністративні протоколи за спробу незаконного перетину держкордону України, стаття 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Раніше “Особи” також сповіщали: Хлопці з Дніпропетровської області намагалися втекти до Румунії .



















