Новини

Чоловіка з Дніпропетровщини “виловили” у Дністрі  при спробі втечі до Молдови

Прикордонники затримали двох 48-річних чоловіків із Дніпропетровської області та міста Лиман на Донеччині, які намагались незаконно перетнути кордон між Україною та Молдовою у Вінницькій області.

495Переглядів

На них склали адмінпротоколи.

Про це повідомили у Facebook Могилів-Подільського прикордонного загону.

Спробу перетнути кордон військовослужбовці загону зафіксували за допомогою камер. За версією прикордонників, двоє 48-річних чоловіків оминули основні маршрути та йшли до берега Дністра польовими та обхідними дорогами.

“До “переправи” готувались завчасно: мали із собою рятувальні жилети та ласти. Документи й цінні предмети герметично упакували у водонепроникні zip-пакети”, — повідомили в загоні.

Прикордонники затримали двох чоловіків на березі річки. На них склали адміністративні протоколи за спробу незаконного перетину держкордону України, стаття 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Раніше “Особи” також сповіщали: Хлопці з Дніпропетровської області намагалися втекти до Румунії .

Залишити відповідь