Новини

На Нікопольщині під час обстрілів постраждало четверо людей

Росіяни вдень та вночі обстрілюють прилеглі до річки Дніпро громади Нікопольського району, застосовуючи артилерію та дрони.

508Переглядів

Від пізнього вечора і до ранку ворог продовжував бити по Нікопольщині безпілотниками й артилерією. Цілили по райцентру, Марганецькій та Мирівській громадах.

Про це на ранок повідомили очільники ДніпроОВА та обласної ради.

За словами посадовців, від обстрілів росіян постраждали четверо людей – дві жінки, 34 та 40 років, а також двоє чоловіків 36 та 44 років. Усім надали необхідну медичну допомогу.

Також пошкоджена адмінбудівля, багатоповерхівка, магазин та 2 приватні оселі.

Протягом минулого дня, 23 червня, ворог близько десятка разів бив по Нікопольщині безпілотниками й артилерією. Цілили по райцентру та Покровській громаді.

Пошкоджені 3 багатоквартирних будинки, 5 приватних осель, 3 господарські споруди, ще 2 – повністю зруйновані, зачепило гараж, та газогін.

Раніше “Особи” також писали: Росіяни били по Нікопольському району “Градами”, дронами та артилерією.

Залишити відповідь