Від пізнього вечора і до ранку ворог продовжував бити по Нікопольщині безпілотниками й артилерією. Цілили по райцентру, Марганецькій та Мирівській громадах.
Про це на ранок повідомили очільники ДніпроОВА та обласної ради.
За словами посадовців, від обстрілів росіян постраждали четверо людей – дві жінки, 34 та 40 років, а також двоє чоловіків 36 та 44 років. Усім надали необхідну медичну допомогу.
Також пошкоджена адмінбудівля, багатоповерхівка, магазин та 2 приватні оселі.
Протягом минулого дня, 23 червня, ворог близько десятка разів бив по Нікопольщині безпілотниками й артилерією. Цілили по райцентру та Покровській громаді.
Пошкоджені 3 багатоквартирних будинки, 5 приватних осель, 3 господарські споруди, ще 2 – повністю зруйновані, зачепило гараж, та газогін.
Раніше “Особи” також писали: Росіяни били по Нікопольському району “Градами”, дронами та артилерією.



















