Лікарка-невролог одного з медичних закладів Камʼянського пообіцяла за грошову винагороду вплинути на прийняття позитивного рішення щодо встановлення ІІ групи інвалідності 59-річному пацієнту.
Для цього вона організувала госпіталізацію пацієнта до іншого медзакладу, де було штучно «погіршено» діагноз. Після підготовки необхідних документів посадовиця отримала обумовлену суму в службовому кабінеті. Про це повідомили в поліції Дніпропетровської області.
Лікарку викрили поліцейські Дніпра.
Слідчі Дніпровського районного управління поліції №2 за процесуальним керівництвом Лівобережної окружної прокуратури міста повідомили жінці про підозру за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України.
Раніше “Особи” також писали: ““Укрзалізниця” оголосила аукціони з оренди площ на вокзалі Дніпра та ще кількох міст”.






















