Новини

У Кам’янському лікар вимагала 3 тисячі доларів за присвоєння чоловіку групи інвалідності

У Кам’янському медикиню затримали за вимагання та одержання хабара.

542Переглядів

Лікарка-невролог одного з медичних закладів Камʼянського пообіцяла за грошову винагороду вплинути на прийняття позитивного рішення щодо встановлення ІІ групи інвалідності 59-річному пацієнту.

Для цього вона організувала госпіталізацію пацієнта до іншого медзакладу, де було штучно «погіршено» діагноз. Після підготовки необхідних документів посадовиця отримала обумовлену суму в службовому кабінеті. Про це повідомили в поліції Дніпропетровської області.

Лікарку викрили поліцейські Дніпра.

Слідчі Дніпровського районного управління поліції №2 за процесуальним керівництвом Лівобережної окружної прокуратури міста повідомили жінці про підозру за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України.

Раніше “Особи” також писали: ““Укрзалізниця” оголосила аукціони з оренди площ на вокзалі Дніпра та ще кількох міст”.

Залишити відповідь