Від вечора ворог не припиняв атаки на Нікопольщину. Бив по ній з важкої артилерії, скеровував fpv-дрони та скидав боєприпаси з БпЛА.
Про це о 7.30 поінформував начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Дісталося райцентру, Покровській, Мирівській та Марганецькій громадам. Вогнем охопило кафе. Понівечені інфраструктура, підприємство, 3 приватні будинки, 2 господарські споруди, авто.
Як пише Лисак, гучно було також у Дніпровському районі. Там руйнування є на території однієї з зон відпочинку.
На щастя, повсюди минулося без постраждалих.
Близько опівночі захисники неба знищили над областю 2 ворожі безпілотники. За інформацією Повітряних сил ЗСУ, цієї ночі сили оборони знешкоджено 24 з 41х ворожих БпЛА, тобто 59% з запущених.
“На жаль, збільшилася кількість жертв ракетних ударів по Дніпру. На зараз їх 20. Із загиблими у місті Самар – 22”, – пише Сергій Лисак про жертв російської ракетної атаки, яка сталася 24 червня.
Раніше “Особи” повідомляли: Через ракетну атаку у Дніпрі пошкоджено понад 60 будинків та вибито більше 800 вікон: як отримати компенсацію.





















