Група дітей з прифронтових громад Дніпропетровщини поїхала на реабілітаційний відпочинок до Австрії.
Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
За його словами, в області стартувала програма психологічного відновлення для дітей, що постраждали від війни. Це діти військовослужбовців, ті, хто втратив рідних, а також учні обласного фізико-математичного ліцею-інтернату.
Вони проведуть два тижні в місті Санкт-Георген, біля австрійських Альп, поруч із озером Альтаусзее.
“Програма включає екскурсії, пізнавальні активності, комфортні умови проживання, збалансоване харчування та психологічну підтримку. Але найважливіше — це тиша, безпека, можливість побути дітьми без тривог”, — зазначив Лукашук.
До реалізації проєкту долучилися партнери з Австрії: центр NOAH Sozialbetriebe GmbH, асоціація жінок “VIRA”, а також Сєвєродонецька санаторна школа та волонтерські ініціативи.
Раніше “Особи” також писали: На оздоровлення до Карпат відправили 100 хлопців та дівчат з Дніпропетровщини.
























