Новини

Діти з прифронтових громад Дніпропетровщини поїхали на відпочинок до Австрії

Вони проведуть два тижні в місті Санкт-Георген, біля австрійських Альп, поруч із озером Альтаусзее.

368Переглядів

Група дітей з прифронтових громад Дніпропетровщини поїхала на реабілітаційний відпочинок до Австрії.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

За його словами, в області стартувала програма психологічного відновлення для дітей, що постраждали від війни. Це діти військовослужбовців, ті, хто втратив рідних, а також учні обласного фізико-математичного ліцею-інтернату.

Вони проведуть два тижні в місті Санкт-Георген, біля австрійських Альп, поруч із озером Альтаусзее.

“Програма включає екскурсії, пізнавальні активності, комфортні умови проживання, збалансоване харчування та психологічну підтримку. Але найважливіше — це тиша, безпека, можливість побути дітьми без тривог”, — зазначив Лукашук.

До реалізації проєкту долучилися партнери з Австрії: центр NOAH Sozialbetriebe GmbH, асоціація жінок “VIRA”, а також Сєвєродонецька санаторна школа та волонтерські ініціативи.

Раніше “Особи” також писали: На оздоровлення до Карпат відправили 100 хлопців та дівчат з Дніпропетровщини.

Залишити відповідь