Новини

У Дніпрі в парку Шевченка з’явилася лавка-тренажер

У Дніпрі у парку Шевченка з’явилася лавка для занять спортом.

389Переглядів

Інноваційну спортивну лавку «Міксплей», яка має функції тренажера, встановили у парку Шевченка. На ній можна виконувати понад 250 різноманітних вправ, розрахована вона як на дітей, так і людей поважного віку. Така лавка — єдина не лише в Дніпрі, а й в усій Україні.

Про це повідомили в міській раді Дніпра.

Займатися на лавці-тренажері можна протягом всього року. Для зручності користувачів на ній розміщено ілюстрації з поясненнями вправ.

«Цього року ми зробили подарунок для парку Шевченка — нашу нову розробку: спортивну лавку «Міксплей». Вона призначена для людей різного віку та рівня фізичної підготовки. Тренування на ній зміцнюють усі групи м’язів. У нинішні непрості часи особливо важливо підтримувати фізичне та емоційне здоров’я. Спорт допомагає знизити рівень стресу та підвищити стресостійкість. Ми раді, що жителі нашого міста можуть займатися спортом просто неба та абсолютно безкоштовно», — сказав підприємець Олексій Забігай.

Раніше “Особи” також писали: “Наступного тижня у Дніпрі відключатимуть воду боржникам у трьох районах міста”.

Залишити відповідь