Новини

У Дніпрі авто “швидкої” влетіло у стовп: загинув медик

У Дніпрі сталася жахлива ДТП за участі автомобіля швидкої допомоги. Є загиблий та постраждалі.

398Переглядів

ДТП сталася 19 липня близько 5-ї ранку на просп. Богдана Хмельницького. Правоохоронці встановили, що водій автомобіля швидкої допомоги під час руху виїхав за межі проїжджої частини та врізався у стовп.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Внаслідок ДТП один з медпрацівників загинув на місці. Інший медпрацівник та водій зазнали тілесних ушкоджень.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Обставини події з’ясовуються.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині вночі збили 7 ворожих дронів, росіяни завдали шкоди у кількох районах області”.

Залишити відповідь