Новини

Дніпропетровщина отримає субвенцію на підтримку дітей з особливими освітніми потребами

З 1 вересня 2025 року Дніпропетровщина отримує додаткову підтримку для дітей з особливими освітніми потребами.

218Переглядів

На 2025 рік для обласного бюджету та громад Дніпропетровської області розподілено 34,4 мільйона гривень субвенції. Додатково чотирьом громадам виділено 191 тисячу гривень.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній раді.

«Кошти будуть спрямовані на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові заняття. Вони допомагають дітям та підліткам розкривати потенціал, інтегруватися у суспільство та відчувати підтримку», – наголосив Микола Лукашук.

Найбільші отримувачі субвенцій на Дніпропетровщині:

  • Дніпровська міська громада, яка отримає понад 3,1 мільйона гривень,
  • Криворізька – понад 2,3 мільйона, Кам’янська – 1,3 мільйона,
  • Павлоградська – понад 865 тисяч гривень.

13 серпня Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову №970, яка передбачає перерозподіл субвенції з державного бюджету на підтримку дітей з особливими освітніми потребами. Постановою передбачено розподіл 11,7 мільйона гривень субвенції за спеціальним фондом.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі відкрили виставку інклюзивної творчості”.

Залишити відповідь