На 2025 рік для обласного бюджету та громад Дніпропетровської області розподілено 34,4 мільйона гривень субвенції. Додатково чотирьом громадам виділено 191 тисячу гривень.
Про це повідомили в Дніпропетровській обласній раді.
«Кошти будуть спрямовані на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові заняття. Вони допомагають дітям та підліткам розкривати потенціал, інтегруватися у суспільство та відчувати підтримку», – наголосив Микола Лукашук.
Найбільші отримувачі субвенцій на Дніпропетровщині:
- Дніпровська міська громада, яка отримає понад 3,1 мільйона гривень,
- Криворізька – понад 2,3 мільйона, Кам’янська – 1,3 мільйона,
- Павлоградська – понад 865 тисяч гривень.
13 серпня Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову №970, яка передбачає перерозподіл субвенції з державного бюджету на підтримку дітей з особливими освітніми потребами. Постановою передбачено розподіл 11,7 мільйона гривень субвенції за спеціальним фондом.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі відкрили виставку інклюзивної творчості”.



















