Новини

У ДніпроОВА робоча група “Прозорість та підзвітність” розглянула 11 тендерів

Знову виявили тендери з завищеними цінами, а також взагалі недоцільні в сучасних умовах.

229Переглядів

Ще 11 тендерів, проведених на Дніпропетровщині, потрапили у поле зору робочої групи «Прозорість та підзвітність». В одних випадках у фахівців виникли питання до вартості матеріалів, вищої за ринкову. В інших – загалом до доцільності проведення таких закупівель у війну. 

Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.

Розбиралися у ситуації на засіданні, куди запросили замовників.

«Звертаємо увагу замовників на недоліки, допущені в тендерах, аби ті могли їх виправити. Переглянути або скасувати закупівлі. Таким чином – уникнути недоцільного використання бюджетних коштів. Для цього і працює робоча група», – зазначив перший заступник начальника ДніпроОВА Юрій Яндульський.

На розгляд винесли тендери, проведені у Дніпрі. Йдеться про ремонт об’єктів благоустрою та придбання дорожньої металевої бар’єрної огорожі. А ще закупівлі Черкаської і Піщанської громад Самарівського району та Павлограда. Там запланували оновлення водогонів. Усюди фахівці виявили завищені ціни на матеріали – від 19 до 77%.

Звернули увагу й на закладену вартість капітальних ремонтів ліфтів у двох лікарнях Кривого Рогу. Вона більша за ринкову на 49-61%. Крім того, у місті збираються реконструювати фонтан. Тут робоча група наголосила на недоцільності таких видатків під час війни. Як і у випадку Новоолександрівської громади Дніпровського району, де провели тендер на розробку комплексного плану просторового розвитку території.

Раніше “Особи” також писали: У Кам’янському переглянули тендери та зекономили понад 2 млн грн.

Залишити відповідь