Новини

На Дніпропетровщині зафіксували малярію та новий підваріант коронавірусу Omicron Nimbus

На Дніпропетровщині медики фіксують одночасно кілька небезпечних інфекційних загроз.

343Переглядів

У регіоні виявлено нові підваріанти коронавірусу, зафіксовано підозру на малярію та можливий випадок лептоспірозу у рибалки з Дніпра. Також зафіксовані нові випадки сказу тварин.

Про це повідомляє «Наше місто».

На Дніпропетровщині вперше виявили новий підваріант коронавірусу Omicron Nimbus. Його діагностували у мешканки Дніпра. За словами медиків, основною ознакою цього штаму є гострий біль у горлі.

Паралельно у Дніпрі, Кривому Розі, Дніпровському та Синельниківському районах підтверджено ще один підваріант – Omicron Stratus. Ним захворіли 19 людей: 18 дорослих і одна дитина.

За даними Дніпропетровського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, протягом минулого тижня на COVID-19 в області захворіли 1164 особи, серед них 209 дітей. У стаціонарах перебувають 157 пацієнтів, летальних випадків не зареєстровано.

Разом із коронавірусом у регіоні фіксують і інші інфекційні хвороби – понад 320 випадків лише за тиждень. Зокрема, у Дніпрі в жінки, яка повернулася з Південного Судану, запідозрили малярію. Також за екстреними повідомленнями медиків, станом на 1 вересня інфекційні захворювання виявили у 30 людей, ще у 18 – підозра на гострі кишкові інфекції. У Дніпрі діагностують можливий випадок лептоспірозу у 52-річного чоловіка, який займався риболовлею.

Крім того, в області зафіксували випадки сказу серед тварин. Після контакту з інфікованими дев’ятеро людей, серед яких одна дитина, звернулися по медичну допомогу.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпропетровській області зафіксовано зростання захворюваності на ГРВІ та COVID-19.

Залишити відповідь