Новини

Діти з Дніпропетровщини поїхали на відпочинок у Київську область та на Закарпаття

Майже 140 дітей з Дніпропетровської області поїхали на безкоштовний відпочинок.

295Переглядів

У  2025 році область планує оздоровити понад 13 тисяч дітей з родин оборонців, переселенців. Путівки на відпочинок отримують і сироти. Хлопці та дівчата, позбавлені батьківського піклування. Зміни триватимуть до кінця року.

Про це повідомляє начальник ОВА Сергій Лисак.

«Обидві локації вирізняються красою природи. І усюди на хлопців та дівчат очікують насичені тижні. Екскурсії, свята, спортивні змагання та творчі гуртки», –  написав Сергій Лисак.

Кошти на вищезазначені категорії дітей спрямовують з різних бюджетів – державного, обласного та місцевих. До цього процесу підключилися і міжнародні партнери.

Раніше “Особи” також сповіщали: Діти з прифронтових громад Дніпропетровщини поїхали на відпочинок до Австрії.

Залишити відповідь