Жителі Марганця, Покрова, Томаківки, Мирівки та Червоногригорівки знову отримують воду після кількаденної перерви у централізованому водопостачанні.
Про це ввечері у суботу, 20 вересня, повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Збій у системі стався через відключення від електроенергії підприємства «Регіональний офіс водних ресурсів», яке відповідає за роботу магістрального водогону. Тоді зупинилися п’ять із восьми насосів.
«Щиро дякую Віцепрем’єр-міністру з відновлення – Міністру розвитку громад та територій Олексію Кулебі за особисту увагу до ситуації. Разом нам вдалося вирішити проблему. Мережі наповнюються водою. Вона вже з’являється в кранах, а максимум за добу звичний тиск відновиться повністю», – зазначив Лисак.
За його словами, для стабільної роботи «Регіонального офісу водних ресурсів» до кінця року необхідно 96,3 млн грн. Дніпропетровська ОВА вже передала до Кабміну листи з обґрунтуваннями для виділення цієї суми.
Раніше “Особи” також інформували: У Марганці готуються до відключення водопостачання через борги КП: як реагують споживачі.



















