Новини

У Нікопольському районі відновили водопостачання для 80 тисяч мешканців

Але для стабільної роботи водопостачання у прифронтовому регіоні до кінця року потрібно ще понад 96 млн грн.

205Переглядів

Жителі Марганця, Покрова, Томаківки, Мирівки та Червоногригорівки знову отримують воду після кількаденної перерви у централізованому водопостачанні.

Про це ввечері у суботу, 20 вересня, повідомив очільник  Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Збій у системі стався через відключення від електроенергії підприємства «Регіональний офіс водних ресурсів», яке відповідає за роботу магістрального водогону. Тоді зупинилися п’ять із восьми насосів.

«Щиро дякую Віцепрем’єр-міністру з відновлення – Міністру розвитку громад та територій Олексію Кулебі за особисту увагу до ситуації. Разом нам вдалося вирішити проблему. Мережі наповнюються водою. Вона вже з’являється в кранах, а максимум за добу звичний тиск відновиться повністю», – зазначив Лисак.

За його словами, для стабільної роботи «Регіонального офісу водних ресурсів» до кінця року необхідно 96,3 млн грн. Дніпропетровська ОВА вже передала до Кабміну листи з обґрунтуваннями для виділення цієї суми.

Раніше “Особи” також інформували: У Марганці готуються до відключення водопостачання через борги КП: як реагують споживачі.

Залишити відповідь