Новини

У Дніпрі посадовці університету вимагали у студента 8 тис. грн

Слідчі Дніпра повідомили про підозру двом посадовцям за вимагання хабара від студента.

354Переглядів

Співробітники одного з університетів міста – декан факультету та завідувачка кафедри, вимагали від студента 8 тисяч гривень за поновлення на навчання та безперешкодне складання академічної заборгованості. Їх затримали під час отримання обумовленої суми.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Як кажуть у поліції, злочин зафіксували слідчі Дніпровського РУП № 2. 22 вересня обом фігурантам повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 ККУ (одержання неправомірної вигоди службовою особою за попередньою змовою групою осіб).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю з конфіскацією майна.

Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів. Досудове розслідування проводиться за процесуального керівництва Лівобережної окружної прокуратури  Дніпра.

До розслідування злочину долучені також співробітники СБУ. Чи була це системна корупція, чи поодинокий випадок – наразі не повідомляється. Слідкуємо за новими дописами по темі.

Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині та у Харкові викрили посадовців ВЛК, які за хабарі переводили військових у тил.

Залишити відповідь