Новини

Вночі на Дніпропетровщині збили 12 БпЛА росіян

Російські війська завдавали удари по Нікопольському та Синельниківському районах області.

173Переглядів

В області у ніч на 24 вересня як завжди працювали наші сили ППО. Оборонці неба знищили 12 ворожих БпЛА.

Про це на ранок повідомили керівники ОВА та обласної ради.

Крім того, з вечора і до ранку ворог продовжував бити по Нікопольщині безпілотниками й артилерією. Цілили по райцентру та Покровській громадах. Пошкоджений багатоквартирний будинок, авто та лінія електропередачі.

Знову атакували й Синельниківський район. Цілили БпЛА по Маломихайлівській громаді. Сталася пожежа. На щастя, всюди обійшлося без постраждалих.

В інших громадах області ніч минула без обстрілів.

Протягом минулого дня, 23 вересня, ворог також атакував два райони області.

По Нікопольщині окупанти вдарили близько 40 разів. Гатили безпілотниками й артилерією. Цілили по райцентру, Мирівській, Червоногригорівській, Марганецькій та Покровській громадах. Як ми писали, у Нікополі загинула 70-річна жінка. Жінки 47, 86 та 55 років постраждали, їм надали медичну допомогу, будуть відновлюватися вдома.

Сталися пожежі, пошкоджений багатоквартирний та 7 приватних будинків, гараж, господарська споруда, мікроавтобус та автівка.

Також ворожа армія вдарила безпілотником по Межівській громаді Синельниківського району. Загорівся приватний будинок.

В інших громадах області день минув без обстрілів.

Також “Особи” повідомляли: Речник ОСУВ “Дніпро” повідомив про успіхи ЗСУ біля Покровська.

Залишити відповідь