В області у ніч на 24 вересня як завжди працювали наші сили ППО. Оборонці неба знищили 12 ворожих БпЛА.
Про це на ранок повідомили керівники ОВА та обласної ради.
Крім того, з вечора і до ранку ворог продовжував бити по Нікопольщині безпілотниками й артилерією. Цілили по райцентру та Покровській громадах. Пошкоджений багатоквартирний будинок, авто та лінія електропередачі.
Знову атакували й Синельниківський район. Цілили БпЛА по Маломихайлівській громаді. Сталася пожежа. На щастя, всюди обійшлося без постраждалих.
В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
Протягом минулого дня, 23 вересня, ворог також атакував два райони області.
По Нікопольщині окупанти вдарили близько 40 разів. Гатили безпілотниками й артилерією. Цілили по райцентру, Мирівській, Червоногригорівській, Марганецькій та Покровській громадах. Як ми писали, у Нікополі загинула 70-річна жінка. Жінки 47, 86 та 55 років постраждали, їм надали медичну допомогу, будуть відновлюватися вдома.
Сталися пожежі, пошкоджений багатоквартирний та 7 приватних будинків, гараж, господарська споруда, мікроавтобус та автівка.
Також ворожа армія вдарила безпілотником по Межівській громаді Синельниківського району. Загорівся приватний будинок.
В інших громадах області день минув без обстрілів.
Також “Особи” повідомляли: Речник ОСУВ “Дніпро” повідомив про успіхи ЗСУ біля Покровська.





















