Подія сталася 24 вересня на вулиці Панікахи. Чоловік вихопив з рук 13-річного підлітка мобільний телефон і втік. На місце викликали поліцію.
Правоохоронці розшукали грабіжника. Ним виявився 20-річний мешканець області. Поліцейські вилучили у зловмисника мобільний телефон потерпілого. Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
26 вересня слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті – до 10 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
Раніше “Особи” також писали: “У Синельниківському районі горіла квартира, загинув 85-річний чоловік”.




















