Новини

У Дніпрі затримали чоловіка, який посеред вулиці пограбував дитину і втік

У Дніпрі чоловік вкрав телефон у дитини і втік.

228Переглядів

Подія сталася 24 вересня на вулиці Панікахи. Чоловік вихопив з рук 13-річного підлітка мобільний телефон і втік. На місце викликали поліцію.

Правоохоронці розшукали грабіжника. Ним виявився 20-річний мешканець області. Поліцейські вилучили у зловмисника мобільний телефон потерпілого. Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

26 вересня слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті – до 10 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

Раніше “Особи” також писали: “У Синельниківському районі горіла квартира, загинув 85-річний чоловік”.

Залишити відповідь