Новини

У Дніпрі зустріли новий Пластовий рік: як це було

У Дніпрі стартував новий Пластовий рік.

320Переглядів

У Дніпрі зустріли новий Пластови рік. Захід зібрав понад 150 пластунів, серед яких близько 40 новачків. Вони склали першу пластову присягу та отримали відзнаки. Також вихованці організували благодійний ярмарок. Зібрані кошти спрямують на підтримку української армії.

Пластуни відпочивають у таборах, ходять на екскурсії, мають щотижневі заняття у гуртках та допомагають ЗСУ. Про це повідомили в міській раді Дніпра.

«Пласт — це не лише табори, мандрівки чи екскурсії. Це щотижневі заняття у гуртках, виховання через гру, знайомство з українською історією, культурою та традиціями. Це середовище, де діти та підлітки зростають активними, відповідальними та патріотичними громадянами», — сказала  керівниця гуртка «Пласт Дніпро» Дніпровської міської ради Ольга Підгорнова.

«Пласт.Дніпро» — це єдиний осередок пластунів у місті. Заняття відбуваються у клубі з укриттям.

Пластовому руху вже 113 років – це найстарша та найбільша молодіжна організація в Україні. Основна мета – виховання справжніх патріотів України.

Раніше “Особи” також писали: “Відома дніпровська спортсменка номінована на титул найкращої легкоатлетки 2025 року”.

Залишити відповідь