Трагедія сталася 27 вересня на території покинутого санаторію “Дніпровський” у Романковому. Там гуляла компанія підлітків. Близько 19:00 один з них зірвався з 13-го поверху будівлі. Хлопець отримав важкі травми і загинув на місці.
Про це повідомляють місцеві телеграм-канали.
Серед версій трагедії правоохоронці розглядають самогубство. Оскільки повідомляється, що напередодні підліток посварився з дівчиною. Наразі триває слідство.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі затримали чоловіка, який посеред вулиці пограбував дитину і втік”.



















