Новини

У Павлограді п’яна сутичка закінчилася ножовим двобоєм

Під час конфлікту зловмисник завдав ножових поранень знайомому.

224Переглядів

Між чоловіками час спільного відпочинку у будинку виник конфлікт. Правопорушник, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, почав поводитися агресивно та ображати жінку, що була поруч. Інший учасник компанії заступився за неї, після чого між чоловіками сталася бійка.

Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області.

Під час сутички 44-річний місцевий мешканець дістав ніж і завдав потерпілому кілька ударів у грудну клітину. Постраждалого чоловіка з тяжкими тілесними ушкодженнями доставили до лікарняного закладу.

Слідчі Павлоградського РУП повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження).

Покарання за цей злочин становить позбавлення волі на строк від 5 до 10 років. Але це вже вирішить суд.

Раніше “Особи” також сповіщали: Синельниковські поліцейські затримали нападника, який вирішив конфлікт ножем.

Залишити відповідь