Новини

У Дніпрі затримали неповнолітніх підпалювачів автомобіля

Двоє неповнолітніх підпалили авто Suzuki Grand Vitara у Шевченківському районі міста. Поліцейські Дніпра затримали причетних до підпалу авто.

278Переглядів

Подія сталася 1 жовтня. До поліції надійшло повідомлення про пожежу автомобіля на одній із вулиць міста. У результаті вогонь знищив моторний відсік автомобіля «Suzuki Grand Vitara». На місці працювала слідчо-оперативна група та оперативники кримінальної поліції.

Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.

Поліцейські спільно з працівниками СБУ встановили, що до підпалу причетні двоє 15-річних хлопців. Підлітки заздалегідь підготувалися до злочину — придбали легкозаймисту речовину, після чого приїхали на місце події, облили автомобіль і підпалили його.

За зібраними доказами слідчі Дніпровського РУП № 1 повідомили обом фігурантам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна, вчинене за попередньою змовою групою осіб) КК України.

Чи робили  підлітки підпал авто на замовлення російських кураторів – наразі не повідомляється.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років. Наразі слідчі дії тривають.

Раніше “Особи” також писали: У Кам’янському 19-річний юнак за гроші підпалив автомобіль BMW.

Залишити відповідь