Вночі як завжди вже кілька років поспіль в області працювали наші сили ППО. Оборонці неба знищили 22 ворожих БпЛА.
Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.
Найбільше цієї ночі дісталося Кривому Рогу. Сталися пожежі. Пошкоджена інфраструктура.
Як уточнює “голова Ради оборони міста” Олександр Вілкул, без електрики залишилися сел. Авангард, Верабове, Мирівське та 22 населені пункти Криворізького району. Тролейбус на Мирівське через знеструмлення ліній тимчасово не ходить – але на лінію для заміни направлено автобус.
“Внаслідок понад 10 влучань на об’єктах виникли пожежі. На місце було направлено всі оперативні служби. Пожежі було ліквідовано на всіх локаціях. Люди не постраждали. Інші наслідки ворожої атаки уточнюються, йдуть обходи території”, – зазначив він.
Ввечері та вночі окупанти продовжили бити по Нікопольщині. Обстріляли з артилерії й гатили безпілотниками. Цілили по райцентру та Покровській громаді. В останній постраждали жінки 69 та 89 років. Лікуватимуться вдома.
Загалом в районі пошкоджені 3 багатоквартирні будинки, 4 приватні оселі й 3 авто.
Протягом минулого дня, 16 жовтня, в області знищили один ворожий безпілотник.
Більше півтора десятка атак по Нікопольщині артилерією та безпілотниками. Росіяни цілили по райцентру, Марганецькій та Покровській громадах.
У Нікополі через артобстріл постраждали четверо людей – 49-річна жінка та чоловіки 38, 57 й 82 років.

Усім надали необхідну медичну допомогу. Пошкоджені 3 багатоквартирні будинки, супермаркет, 5 магазинів, підприємство, кафе, спортклуб, 5 автівок, інфраструктура та лінія електропередачі. Сталася пожежа, зруйнований приватний будинок. Постраждала жінка 84 років. Їй надали необхідну допомогу.
Окупанти атакували безпілотниками й Синельниківський район. На жаль, у Покровській громаді загинула 58-річна жінка.
“16 жовтня 2025 року о 07:00 військові рф здійснили обстріл Покровської громади Синельниківського району. Внаслідок атаки загинула жінка. Крім того, пошкоджено житлові будинки”, – інформує облпрокуратура.
Били й по Словʼянській громаді. Загалом у районі пошкоджені 2 приватних будинки та інфраструктура.
В інших громадах області день минув без обстрілів.
Раніше “Особи” також писали: Четверо митців з Дніпра стали героями документального фільму «Воїни Світла: МИТЦІ» про людей мистецтва на війні.






















