Новини

Повідомив про вибух, якого не було: на Дніпропетровщині викрили псевдомінера

У Верхівцевому затримали чоловіка, який повідомив про фейкове замінування поліцейської станції у Кам’янському районі.

290Переглядів

Чоловік повідомив про підготовку вибуху на одній із поліцейських станцій Кам’янського району. Під час обстеження приміщення та прилеглої території жодних вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Правоохоронці встановили псевдомінера. Ним виявився 52-річний житель міста Верхівцеве. Слідчі вилучили у нього мобільний телефон, з якого надійшло повідомлення. Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

За погодженням із Жовтоводською окружною прокуратурою фігуранту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, який загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до шести років.

“Правоохоронці нагадують: кожне повідомлення про можливе замінування сприймається як потенційна загроза життю та здоров’ю громадян. Такі «жарти» не лише відволікають правоохоронців від роботи, а й мають серйозні правові наслідки. Закликаємо громадян бути відповідальними та не зловживати екстреними викликами!”, – повідомили в поліції.

Раніше “Особи” також писали: “Шпигував за літаками ЗСУ: у Дніпрі засудили чоловіка, який співпрацював з ворогом”.

Залишити відповідь