Чоловік повідомив про підготовку вибуху на одній із поліцейських станцій Кам’янського району. Під час обстеження приміщення та прилеглої території жодних вибухонебезпечних предметів не виявлено.
Правоохоронці встановили псевдомінера. Ним виявився 52-річний житель міста Верхівцеве. Слідчі вилучили у нього мобільний телефон, з якого надійшло повідомлення. Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
За погодженням із Жовтоводською окружною прокуратурою фігуранту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, який загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до шести років.
“Правоохоронці нагадують: кожне повідомлення про можливе замінування сприймається як потенційна загроза життю та здоров’ю громадян. Такі «жарти» не лише відволікають правоохоронців від роботи, а й мають серйозні правові наслідки. Закликаємо громадян бути відповідальними та не зловживати екстреними викликами!”, – повідомили в поліції.
Раніше “Особи” також писали: “Шпигував за літаками ЗСУ: у Дніпрі засудили чоловіка, який співпрацював з ворогом”.



















