Слідчі завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо містянина, який відкрито заволодів майном літнього чоловіка. Обвинувальний акт скеровано до суду.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Злочин стався 28 вересня близько 12:10 біля будинку потерпілого. 86-річний чоловік повертався додому з ринку, коли за ним непомітно почав стежити зловмисник, очікуючи слушного моменту для нападу. Біля під’їзду вихопив із його рук барсетку, у якій були гроші, мобільний телефон та особисті речі, після чого втік.
Оперативники Кам’янського РУП встановили особу нападника та затримали його. Ним виявився раніше судимий 39-річний місцевий житель.
За погодженням із окружною прокуратурою обвинувальний акт за ч. 4 ст. 186 (грабіж) КК України скеровано до суду.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.
Раніше “Особи” також писали: У Кам’янському водій одного з підприємств незаконно списав 260 літрів дизелю.



















