Новини

У ІІІ кварталі об’єкти будівництва в експлуатацію не вводилися

Відповідь Департаменту капітального будівництва ДніпроОДА.

347Переглядів

Протягом липня-вересня 2025 р. в Дніпропетровській області не було об’єктів на замовлення ДніпроОДА, де закінчено будівництво.

Про це повідомив в.о. директора Департаменту капбудівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації Макаров Дмитро Анатолійович.

Відмовляючи у задоволенні запиту на публічну інформацію, Дмитро Макаров пояснив:

«Перелік об’єктів, введених в експлуатацію у липні-вересні (ІІІ квартал) 2025 року або де роботи завершені у ІІІ кварталі 2025 року і об’єкт готовий до введення в експлуатацію на замовлення департаменту капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації не створювався, оскільки введення об’єктів будівництва в експлуатацію в зазначеному періоді не здійснювалося».

Нагадаємо, у серпні 2025р. інший представник департаменту – Горовець Сергій Миколайович повідомив на зустрічі з представниками антикорупційних організацій Дніпропетровщини, що в експлуатацію до кінця 2025 року здадуть об’єкти:

  • КНП «Міська клінічна лікарня № 4» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Ближня – цей проєкт повинні були завершити ще до 30 грудня 2021;
  • Навчально-виховний комплекс № 122 Дніпровської міської ради, по вул. Кожедуба;
  • Криворізька гімназія № 37 Криворізької міської ради;
  • Криворізька гімназія № 85 Криворізької міської ради;
  • укриття ліцею в селищі Юр’ївка Павлоградського району.

Також «Особи» повідомляли:

Залишити відповідь