Новини

Чемпіонат України з бадмінтону: спортсмени з Дніпра вибороли 9 медалей

Бадмінтоністи з Дніпра вибороли 9 медалей на чемпіонаті України.

237Переглядів

Чинні чемпіони України – спортсмени Дніпропетровської ОШВСМ Наталія Войцех та Іван Дружченко захистили свій титул. У три партії вони обіграли дніпровсько-харківську змішану пару: Нікіту Єрьоменко та Анастасію Алимову.

Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.

Срібні медалі отримали Нікіта Єрьоменко та спортсмен Дніпропетровської ОШВСМ Кирило Леонов.

Бронзові медалі отримали Нікіта Єрьоменко в парі, Варвара Попережай в одиночці, Наталія Войцех та спортсменка ДФКС Ксенія Рожкован в парі, а також Артем Синиця в одиночці.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі проведуть Мандрівний Docudays UA: розклад заходів”.

Залишити відповідь