Чинні чемпіони України – спортсмени Дніпропетровської ОШВСМ Наталія Войцех та Іван Дружченко захистили свій титул. У три партії вони обіграли дніпровсько-харківську змішану пару: Нікіту Єрьоменко та Анастасію Алимову.
Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.
Срібні медалі отримали Нікіта Єрьоменко та спортсмен Дніпропетровської ОШВСМ Кирило Леонов.
Бронзові медалі отримали Нікіта Єрьоменко в парі, Варвара Попережай в одиночці, Наталія Войцех та спортсменка ДФКС Ксенія Рожкован в парі, а також Артем Синиця в одиночці.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі проведуть Мандрівний Docudays UA: розклад заходів”.






















