11 листопада слідчі Нікопольського районного управління поліції направили до суду обвинувальні акти за двома фактами незаконного використання банківських карток.
Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.
У першому випадку 23-річний житель м. Покров заволодів карткою військовослужбовця та протягом десяти днів здійснив понад сотню оплат. Сума збитків, завданих потерпілому, становить понад 130 тисяч гривень.
У другому випадку поліцейські викрили 44-річного раніше неодноразово засудженого мешканця Нікополя. Він знайшов і привласнив банківську картку 19-річної дівчини та користувався нею у магазинах. Так він витратив понад 70 тисяч гривень, здійснивши майже 20 транзакцій.
Обом фігурантам повідомлено про підозру за ст. 185 та ст. 357 КК України за вчинення кримінальних правопорушень проти власності та незаконне заволодіння офіційним документом.
Після завершення досудового розслідування обвинувальні акти направлені до суду. Зловмисників чекає відповідальність згідно із законом.
Також “Особи” раніше інформували: На Дніпропетровщині до суду потрапив серійний злочинець.



















