20 вересня Вищий антикорупційний суд частково задовольнив цивільний позов Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про визнання необґрунтованими активів експрацівника регіонального сервісного центру МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях, а також його дружини та сина.
Про це повідомили на сайті ВАКСу.
За рішенням суду, у дохід держави було стягнуто 4 634 754,77 грн і автомобіль Skoda Kodiaq, 2023 року випуску.
Рішення може бути оскаржене до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду упродовж 30 днів із дня його проголошення.
Тим часом колишні колеги підсудного, працівники сервісних центрів МВС Дніпра та Запоріжжя долучились до всесвітнього дня прибирання.
“Проведена акція стала черговим кроком до збереження довкілля та показала, що навіть на робочому місці можна робити значущі дії на користь природи. Працівники регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях закликають всіх підтримувати подібні ініціативи та щоденно працювати над покращенням навколишнього середовища для створення чистого та ефективного майбутнього”, – інформують у Регіональному сервісному центрі МВС.
Раніше “Особи” також повідомляли: Хто і як зловживає привілеями на дорогах під час війни (відео).




















