Новини

На Дніпропетровщині затвердили план формування закладів середньої освіти

На XXI сесії депутати Дніпропетровської облради затвердили план формування закладів середньої освіти. Він передбачає створення в школах та професійно-технічних закладах безпечних умов для навчання.

454Переглядів

За словами очільника Дніпропетровської обларади Миколи Лукашука, найголовнішими питаннями залишаються створення безпечних умов в закладах середньої освіти та збереження робочих місць.

Про це повідомляє Відкритий.

«Це питання стосується майбутнього наших дітей. Насамперед тих, хто зараз навчається у 4-6 класах, тобто це визначає як вони навчатимуться у 2027-2030 роках. Ми затвердили списки ліцеїв та профтехів. Жодний заклад не був закритий і жодне робоче місце не було скорочено. Діти отримуватимуть якісну належну освіту», – зазначив  на сьогоднішній сесії облради Лукашук.

Загалом, серед основних питань під час сесії внесли зміни до програми територіальної оборони регіону, а також передали 18 млн грн з обласного до місцевих бюджетів Павлограда, Покрова та Личківської громади.

Також затвердити комплексну програму соціального захисту населення регіону на 2025 – 2029 роки, а ще скерували 525 мільйонів державної субвенції на забезпечення житлом військових та членів їх сімей і виділили кошти на підтримку українських військових.

«Серед ключових питань, які розглянули на сесії – це підтримка сил оборони. Сьогодні додати більше ще 160 мільйонів гривень, тобто збільшили загальний бюджет на понад 28% від бюджету розвитку. Також затвердили виплати по трохи більш ніж 300 000 гривень родинам, які постраждали від російських атак», – зазначив Микола Лукашук.

Раніше “Особи” також сповіщали: Павлоградська міськрада позивається проти Інституту національної пам’яті через питання перейменування міста.

1 коментар

Залишити відповідь