Про це повідомили під час брифінгу в ОВА.
«За попередніми даними, у 2023-му в області народилося понад 14 тис немовлят. Більш ніж 7,3 тис хлопчиків та 6,8 тис дівчат. Серед малюків за сто двієнь і одна трійня», – сказала головний спеціаліст відділу медичної допомоги жіночому та дитячому населенню департаменту охорони здоров’я ОВА Ірина Ларіонова.
Загалом за час повномасштабної війни в області з’явилося на світ більш ніж 27,5 тис малюків. Прийняли медики і 3,5 тис пологів у жінок, які переїхали до Дніпропетровщини з «гарячих» регіонів.
Раніше ми також писали про те, що у мерії Дніпра не знають, скільки дітей народилося у місті минулого року.
Охайний Євген




















1 коментар