Вночі 3 грудня через образу на знайомого чоловік облив його авто легкозаймистою речовиною та підпалив. Це побачив 44-річний потерпілий та повідомив у поліцію. В результаті підпалу транспортний засіб згорів вщент.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Поліцейські встановили, що в результаті підпалу транспортний засіб згорів вщент. Цього ж дня підозрюваного затримали за місцем його мешкання.
39-річного раніше засудженого чоловіка слідчі затримали у процесуальному порядку та, за погодженням зі Слобожанською окружною прокуратурою, повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі. 5 грудня суд обрав затриманому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі на пожежі в квартирі загинули двоє людей”.



















