У Дніпрі мешканці заборгували за тепло 1,4 мільярда гривень. У КП «Теплоенерго» нагадують: якщо споживач не сплачує борг і не звертається для оформлення договору реструктуризації, підприємство змушене подавати до суду. У такому разі сума заборгованості суттєво зростає.
Про це повідомили в міськраді Дніпра.
У підприємстві “Теплоенерго” пояснили, що договір реструктуризації дозволяє сплачувати борг частинами, без додаткових штрафів. Для його оформлення потрібно звернутися до Центру обслуговування абонентів за адресою: вул. Королеви Єлизавети ІІ, 15-А.
При собі необхідно мати заяву, паспорт, ідентифікаційний код, довідку про склад сім’ї, довідки про доходи всіх повнолітніх членів родини за останні шість місяців, а також документи для непрацюючих — довідку з центру зайнятості та копію останньої сторінки трудової книжки.
«Не варто чекати, поки борг переросте в проблему. Реструктуризація — це можливість погасити заборгованість поступово та без зайвих фінансових втрат», — додала фахівчиня Центру обслуговування абонентів КП «Теплоенерго» Надія Демська.
Контакти Центру: (056) 778-59-98, (056) 778-10-42, (067) 102-42-04, (050) 052-95-39.
Раніше “Особи” також писали: “У Павлограді міськрада затвердила нове свято – День героїзму павлоградців”.



















