Новини

Чехія передала Дніпропетровщині майже півтисячі газових обігрівачів

Чумаківська громада Дніпропетровської області отримала від Чехії півтисячі газових обігрівачів та балонів до них.

376Переглядів

Альтернативні джерела тепла безпечні, ефективні та мобільні. Їх передадуть переселенцям, родинам загиблих воїнів, багатодітним родинам та іншим мешканцям, які опинилися у скруті. Також — в шкільні укриття та пункти незламності.

Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.

Він подякував партнерам з Чехії за допомогу та підтримку.

Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі через блекаути почали створювати “невеликі джерела електроенергії””.

2 коментарі

Залишити відповідь