Новини

Через обстріл Нікопольщини півтори тисячі осель лишились без електрики

Ані вдень, ані вночі окупанти не полишають у спокої Нікопольщину. Вночі ворожі артснаряди поцілили по райцентру.

297Переглядів

Про це на ранок 4 січня повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

За його даними через ворожий обстріл зайнявся гараж. Вогонь рятувальники приборкали.

Крім того пошкоджено 4 приватні будинки, 3 господарські споруди, побиті газогони. Зачепило лінію електропередач. Без світла залишилися майже 1,5 тис родин.

На щастя, люди цілі.

На решті території області ніч минула спокійно.

Сергій Лисак оприлюднив кілька фото з місць ворожих влучань.

Вдень 3 січня наші сили ППО збили над Дніпровським районом дві керовані авіаракети росіян. Через падіння уламків горіла суха трава на відкритій місцевості. Вогонь швидко загасили.

Раніше “Особи” також інформували: Четверо загиблих, біля сотні постраждалих: наслідки ракетних атак ворога по Києву та Харкову.

Залишити відповідь